Pompeo pohrozil Rusku a Číne kvôli nedodržiavaniu sankcií proti Iránu. Dostal jasnú odpoveď.

20. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Washington 20. augusta 2020 (HSP/Sputnik/Foto:SITA/AP-Susan Walsh))   Minister zahraničia USA Mike Pompeo vyhlásil, že keď Rusko a Čína odmietnu dodržanie obnovených sankcií OSN proti Iránu, odpovie na to Washington sankciami proti Rusku a Číne Moderátor televízie Fox News sa spýtal Pompea, či USA vyhlásia sankcie proti RF a Číne v prípade, že odmietnu plnenie sankcií …

Source: Pompeo pohrozil Rusku a Číne kvôli nedodržiavaniu sankcií proti Iránu. Dostal jasnú odpoveď – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.