Fico žiada vládu, aby reagovala na zákrok belgických policajtov voči Slovákovi, ktorému na 16 minút znemožnili dýchanie.

20. aug. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy

Kto vie? Možno zavedie americký minister zahraničných vecí SR Ivan Korčok sankcie voči Belgicku….

Bratislava 20. júna 2020 (TASR/HSP/Foto:Screenshot video)   Predseda opozičného Smeru-SD Robert Fico žiada vládu Igora Matoviča (OĽANO), aby reagovala na zverejnené zábery zo zákroku policajtov voči Slovákovi v Belgicku spred dvoch rokov. Jozef Chovanec zomrel vo februári 2018 po potýčkach s políciou na letisku v meste Charleroi. Národná rada (NR) SR by mala podľa Fica …

Source: Fico žiada vládu, aby reagovala na zákrok belgických policajtov voči Slovákovi, ktorému na 16 minút znemožnili dýchanie – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.