Robertom Ficom bez rúška by sa mal zaoberať okresný úrad.

3. jún. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 3. júna 2020 (HSP/Foto:Screenshot)   Predseda Smeru-SD Robert Fico predstúpil 26. mája na tlačovej konferencii pred novinárov bez rúška. To sa niektorým z nich nepozdávalo, keďže v tom čase platil zákaz pohybovať sa na verejnosti bez prekrytia horných dýchacích ciest. Podľa informácií televízie Markíza by sa týmto prípadom mal teraz zaoberať okresný úrad  Fico …

Source: Robertom Ficom bez rúška by sa mal zaoberať okresný úrad – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.