Paška o Fonde obnovy EÚ: Nie pomoc, len inštitucionálny podvod a zväčšený dlh na naše hlavy.

3. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 3. júna 2020 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová predstavila tzv. Fond obnov EÚ z ktorého by si mali členské štáty rozdeliť 750 miliárd eur, ktoré Únia získa z pôžičky s použitím národných záruk. K fondu, ktorý má slúžiť na oživenie ekonomík po koronakírze, ale aj rizikám, ktoré predstavuje, uviedol …

Source: Paška o Fonde obnovy EÚ: Nie pomoc, len inštitucionálny podvod a zväčšený dlh na naše hlavy – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.