V USA skokově přibylo obětí covidu-19. Evropská komise doporučí postupné otevření hranic.

13. máj. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Ve Spojených státech skokově přibylo mrtvých s nemocí covid-19. Za posledních 24 hodin v zemi zemřelo 1894 pacientů s koronavirem. Evropská komise členům Unie doporučí postupné otevírání hranic před letní sezonou. Brazílie zaznamenala rekordní přírůstek, v počtu nakažených už překonala Německo. Rakousko v červnu plně otevře hranice s Německem a stejný krok plánuje i na hranici se Švýcarskem.

Source: V USA skokově přibylo obětí covidu-19. Evropská komise doporučí postupné otevření hranic

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.