Sulík opäť zdôrazňuje, že vláda by mala v otázke nájmov pre podnikateľov okamžite konať.

13. máj. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava 13. mája 2020 (HSP/Foto:SITA-Martin Havran)   Podľa ministra hospodárstva Richarda Sulíka z SaS súčasná vládna pomoc firmám v boji s koronakírzou nestačí. Sulík v blogu na stránkach Hospodárskych novín upozorňuje na to, že štát zatiaľ neprijal dostatočné opatrenia v otázke úhrady či zníženia sumy nájmov, ktoré podľa neho v súčasnej dobe viaceré firmy nemajú …

Source: Sulík opäť zdôrazňuje, že vláda by mala v otázke nájmov pre podnikateľov okamžite konať – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.