Hlina: Harabin neodsúdil Janíka preto, lebo ten kňaz nič neurobil a nie preto, že Harabin bol hrdina.

15. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. januára 2020 (HSP/Foto:Screenshot)   Pred nedávnom predseda KDH Alojz Hlina v televíznej debate obviňoval lídra strany Vlasť, Štefana Harabina z toho, že odsúdil františkánskeho kňaza. Navodzoval pritom dojem, ako by išlo o nejaký politický rozsudok za prejav viery, za ktorý dostal kňaz div nie trest smrti. To že bol súdený za podvod pred divákmi taktne zamlčal, …

Source: Hlina: Harabin neodsúdil Janíka preto, lebo ten kňaz nič neurobil a nie preto, že Harabin bol hrdina – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.