Najnovšie relácie v archíve

Na prahu zmien 63 – 2020-01-27 Jakub Karel Berka

Jakub Karel Berka – římskokatolický duchovní, premonstrát.
Jakub Karel Berka si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o stavu katolické církve a křesťanství u nás i ve světě, o kulturní roli náboženství v euroamerické civilizaci, o perspektivě křesťanství, ale i o aktuálním významu vlastenectví.

Hlina: Harabin neodsúdil Janíka preto, lebo ten kňaz nič neurobil a nie preto, že Harabin bol hrdina.

15. jan 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. januára 2020 (HSP/Foto:Screenshot)   Pred nedávnom predseda KDH Alojz Hlina v televíznej debate obviňoval lídra strany Vlasť, Štefana Harabina z toho, že odsúdil františkánskeho kňaza. Navodzoval pritom dojem, ako by išlo o nejaký politický rozsudok za prejav viery, za ktorý dostal kňaz div nie trest smrti. To že bol súdený za podvod pred divákmi taktne zamlčal, …

Source: Hlina: Harabin neodsúdil Janíka preto, lebo ten kňaz nič neurobil a nie preto, že Harabin bol hrdina – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.