„Zápas o slobodu. Nepoučili sme sa. Áno kultúre života. Nesmieme sa podvoliť a stať sa lokajmi.“ Politici si pripomínajú 21. august 1968.

21. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 21. augusta 2019 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto:TASR – Dano Veselský)   Pred 51 rokmi, v noci z 20. na 21. augusta 1968, prekročili vojská Sovietskeho zväzu, Poľskej ľudovej republiky, Nemeckej demokratickej republiky, Maďarskej ľudovej republiky a Bulharskej ľudovej republiky štátne hranice Československej socialistickej republiky. Tento deň si dnes na sociálnej sieti pripomenulo aj ministerstvo zahraničných vecí, …

Source: „Zápas o slobodu. Nepoučili sme sa. Áno kultúre života. Nesmieme sa podvoliť a stať sa lokajmi.“ Politici si pripomínajú 21. august 1968 – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.