Je za tým Kiska? Erik Tomáš: Teraz sa ukazuje, aká bola skutočná motivácia organizátorov demonštrácii Za slušné Slovensko.

6. jún. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. júna 2019 (HSP/Foto:SITA-Diana Černáková)   Poslanec Smeru-SD Erik Tomáš na Facebooku napísal, že vstup Juraja Šeligu z iniciatívy Za Slušné Slovensko do pripravovanej strany Andreja Kisku a jeho aktuálny prejav na demonštrácii v Prahe sú dôkazmi skutočnej politickej motivácie “slušných,” ktorí sa dlho profilovali ako “občianska iniciatíva” Podľa Erika Tomáša od začiatku existovali …

Source: Je za tým Kiska? Erik Tomáš: Teraz sa ukazuje, aká bola skutočná motivácia organizátorov demonštrácii Za slušné Slovensko – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.