Kiska po stiahnutí sa Štefunka: „Verím, že v úzkej spolupráci s Trubanom zmeníme Slovensko“. Mihál: Progresívci nie sú stranou jedného muža.

2. apr. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 2. apríla 2019 (HSP/Foto:Facebook)   Na nečakanú výmenu vo vedení hnutia Progresívne Slovensko, ktoré je domovskou stranou novej prezidentky Zuzany Čaputovej, reagoval medzi prvými ešte úradujúci prezident Andrej Kiska Ako jeden z prvých na odstúpenie Ivana Štefunka z čela PS (viac v článku) zareagoval prezident Andrej Kiska. Uviedol, že Ivana Štefunka pozná dlho ako …

Source: Kiska po stiahnutí sa Štefunka: „Verím, že v úzkej spolupráci s Trubanom zmeníme Slovensko“. Mihál: Progresívci nie sú stranou jedného muža – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.