Vymývanie mozgov na gymnáziu, kde študuje chlapec, ktorý sľuboval vystrieľať národne zmýšľajúcich ľudí: „Pred voľbami sa vždy robili celoškolské diskusie o tom, koho voliť a pozývali politikov typu Radičová,“ tvrdí absolventka gymnázia.

21. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 21. marca 2019 (HSP/Foto:Dušan Jaura Facebook)   Príbeh chlapca – voliča Čaputovej, ktorý vyzýval na zabíjanie ľudí s vlasteneckými názormi má pokračovanie. Ozvala sa absolventka gymnázia, na ktorej študuje tento chlapec. Tvrdí, že na škole prebieha vymývanie mozgov, vrátane besied s liberálnymi politikmi typu Radičová a spol. Ukazuje sa, že liberálna mafia zrejme zapustila …

Source: Vymývanie mozgov na gymnáziu, kde študuje chlapec, ktorý sľuboval vystrieľať národne zmýšľajúcich ľudí: „Pred voľbami sa vždy robili celoškolské diskusie o tom, koho voliť a pozývali politikov typu Radičová,“ tvrdí absolventka gymnázia – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.