Dzurinda pre Politico. Slovensko sa opäť vrátilo do temnoty. 

17. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Bratislava 17. marca 2018 (HSP/Sputnik/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Bývalý slovenský premiér Mikuláš Dzurinda napísal pre Politico, že Slovensko sa po vražde novinára Jána Kuciaka opäť ocitlo v temnote. O Slovensku ako o „čiernej diere” hovorila, podľa slov bývalého premiéra, americká ministerka zahraničných vecí Madeleine Albright v roku 1997, keď bol unesený syn vtedajšieho prezidenta Michala Kováča …

Source: Dzurinda pre Politico. Slovensko sa opäť vrátilo do temnoty – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.