Predseda Asociácie nezávislých médií v Česku: „Je veľmi podozrivé, že sa naraz všade vyvolávajú konflikty“.

17. mar. 2018 | Nekomentovaný výber

Praha 17. marca 2018 (HSP/Foto: Facebook)   Predseda Asociácie nezávislých médií v Česku Stanislav Novotný tvrdí, že „tých vecí sa v súčasnosti deje príliš mnoho a je to veľmi podozrivé! Je veľmi podozrivé, že sa naraz všade vyvolávajú konflikty – v Strednej Európe, na východe atď.“ zdôrazňuje. „Otrávenie Sergeja Skripaľa a jeho dcéry veľmi pripomína slovenskú kauzu, prípad …

Source: Predseda Asociácie nezávislých médií v Česku: „Je veľmi podozrivé, že sa naraz všade vyvolávajú konflikty“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.