imageKOMENTÁR JURAJA ZÁBOJNÍKA Za desiatky rokov môjho života a pôsobenia v oblasti bezpečnostnej politiky som poskytol množstvo rozhovorov k mimoriadne vážnym a ťažkým témam týkajúcim sa či už zahraničnej, alebo domácej bezpečnostnej politiky, a nie je to, priznám sa, jednoduché vyjadriť sa niekedy ako jasnovidec tak, aby sa to po určitom čase i potvrdilo. Vyžaduje si to v prvom rade roky praxe v bezpečnostnom priestore, sústredenie sa, analytické myslenie, poznatky o určitých súvislostiach a tvorbu určitej obrazotvornosti, hlavne cit pre jej farebné videnie a rozpoznanie, čo všetko s čím súvisí. Pokiaľ ide o primitívnu korupciu, je to jednoduché, no ak ide o sofistikovanú kriminálnu činnosť, chce to obrovské nasadenie a ak ešte orgány činné v trestnom konaní nekonajú, ako by mali, je to neskutočne zložité. Ako sa má brániť národ, občan alebo daňový poplatník?

Zdroj: KOMENTÁR Prevtelené hyeny a supy potrebujú stále hrabať a hrabať. Krajina je v ťažkom kŕči a Slováci sú v depresii. Riešiť to môžeme už len takto | ParlamentneListy.sk – politika zo všetkých strán

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.