imageO slovo sa opäť prihlásil Marián Kočner. Urobil tak formou tlačovej konferencie, ktorá včera vyvolala poriadnu vlnu nevôle nielen v radoch politikov, ale aj novinárov. Kontroverzný podnikateľ sa poriadne obul do exministra vnútra Daniela Lipšica a jeho straníckeho kolegu Gábora Grendela. Kočner rovnako upozornil aj na portál lipsicovestado.info, na ktorom sa má nachádzať esemesková a mailová komunikácia viacerých politikov s novinármi. Tá im v mnohých prípadoch ku cti príliš neslúži. V rámci nej sa objavilo aj meno bezpečnostného analytika Milana Žitného. Ten pre Parlamentné Listy opisuje, ako celú situáciu vidí on, a opäť sa nevyhýba ani priamemu pomenovaniu vecí.

Zdroj: Žitný o Kočnerových obvineniach: Toto je skutočná slovenská Gorila. V médiách by ihneď mali padať hlavy. Chceli poškodiť mojej manželke, šokuje | ParlamentneListy.sk – politika zo všetkých strán

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.