Klub národohospodárov Slovenska 07

Naživo

15:30 – 17:30 (05.12.2017)

MAJETKOVÝ „REVERZ“  vládnym šekom… „MAJETKOVÝ „REVERZ“ môže odpovedať na otázku, ako vrátiť sprivatizovaný majetok štátu do rúk skutočného ľudu, teda ako z neho opäť urobiť celonárodný majetok. Vrátenie národného majetku občanom Slovenska: myšlienka sa pýta, prečo nepoužiť vládny šek ako kompenzáciu pre […]
Štúdio Bratislava

Štúdio Bratislava

(+421) 0951 153 919
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii Klub národohospodárov Slovenska 07


MAJETKOVÝ „REVERZ“  vládnym šekom…

„MAJETKOVÝ „REVERZ“ môže odpovedať na otázku, ako vrátiť sprivatizovaný majetok štátu do rúk skutočného ľudu, teda ako z neho opäť urobiť celonárodný majetok.
Vrátenie národného majetku občanom Slovenska: myšlienka sa pýta, prečo nepoužiť vládny šek ako kompenzáciu pre privatizérov, oligarchov a súčasných vlastníkov pôvodného národného majetku?
MAJETKOVÝ „REVERZ“ vlastníctva výrobných prostriedkov z privatizácie a z privlastňovania národného majetku po 1990 uskutočnený právne a referendom, teda právne a politicky veľmi pokojne, prinesie na Slovensko zdroje finančné i výrobné, ktoré chýbajú od čias „veľkej rozkrádačky“ po 1990
Nie „šmahom ruky“, ale právnym postupom sa dá tok financií „otočiť“  tak aby tiekol nazad k dispozícii slovenskému národnému hospodárstvu. Ak by išlo iba o tie oficiálne dve miliardy EUR, i to je dosť…ale spolu s kapitálovým ocenením majetku to môžu byť tisícky miliárd a Slovensko a jeho ľud sa odrazu stanú bohatou krajinou a bohatým obyvateľstvom, kde žabomyšie spory o výplatu za nočnú prácu či o promile zvýšenia dôchodkov, alebo o tisíceurové navýšenie poslaneckého platu budú smiešnosťou.
reláciou sprevádza Peter Zajac-Vanka

 

Archív relácie Klub národohospodárov Slovenska

  
2 percentá 2019
  
Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest

Share This