Klub národohospodárov Slovenska 07

Naživo

15:30 – 17:30 (05.12.2017)

MAJETKOVÝ „REVERZ“  vládnym šekom… „MAJETKOVÝ „REVERZ“ môže odpovedať na otázku, ako vrátiť sprivatizovaný majetok štátu do rúk skutočného ľudu, teda ako z neho opäť urobiť celonárodný majetok. Vrátenie národného majetku občanom Slovenska: myšlienka sa pýta, prečo nepoužiť vládny šek ako kompenzáciu pre […]
Štúdio Bratislava

Štúdio Bratislava

(+421) 0950 724 963
studio@slobodnyvysielac.sk

Podrobnosti k relácii Klub národohospodárov Slovenska 07


MAJETKOVÝ „REVERZ“  vládnym šekom…

„MAJETKOVÝ „REVERZ“ môže odpovedať na otázku, ako vrátiť sprivatizovaný majetok štátu do rúk skutočného ľudu, teda ako z neho opäť urobiť celonárodný majetok.
Vrátenie národného majetku občanom Slovenska: myšlienka sa pýta, prečo nepoužiť vládny šek ako kompenzáciu pre privatizérov, oligarchov a súčasných vlastníkov pôvodného národného majetku?
MAJETKOVÝ „REVERZ“ vlastníctva výrobných prostriedkov z privatizácie a z privlastňovania národného majetku po 1990 uskutočnený právne a referendom, teda právne a politicky veľmi pokojne, prinesie na Slovensko zdroje finančné i výrobné, ktoré chýbajú od čias „veľkej rozkrádačky“ po 1990
Nie „šmahom ruky“, ale právnym postupom sa dá tok financií „otočiť“  tak aby tiekol nazad k dispozícii slovenskému národnému hospodárstvu. Ak by išlo iba o tie oficiálne dve miliardy EUR, i to je dosť…ale spolu s kapitálovým ocenením majetku to môžu byť tisícky miliárd a Slovensko a jeho ľud sa odrazu stanú bohatou krajinou a bohatým obyvateľstvom, kde žabomyšie spory o výplatu za nočnú prácu či o promile zvýšenia dôchodkov, alebo o tisíceurové navýšenie poslaneckého platu budú smiešnosťou.
reláciou sprevádza Peter Zajac-Vanka

 

Archív relácie Klub národohospodárov Slovenska

Pin It on Pinterest

Share This
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Prosím zvážte podporu vysielania Vášho rádia.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná. Prosíme, aby ste si uvedomili, že aj táka malá čiastka, ako 5 EUR mesačne, dokáže urobiť veľký rozdiel.