Vzduchem nad Izraelem létají rakety. Kvůli násilí v Jeruzalémě útočí Hamas, Izrael provedl odvetu.

10. máj. 2021 | Nekomentovaný výber

Palestinská radikální skupina Hamas zaútočila raketami na Jeruzalém. Mělo to být v reakci na nepokoje na Chrámové hoře, kde bylo při policejním zásahu zraněno přes tři stovky Palestinců. Rakety mířily i na jih Izraele. Spojené státy a Británie útok tvrdě odsoudily. O situaci jednala také Rada bezpečnosti OSN.

Source: Vzduchem nad Izraelem létají rakety. Kvůli násilí v Jeruzalémě útočí Hamas, Izrael provedl odvetu

1 komentár

  1. Kedy a kto už konečne zastaví rozpínavosť Židov? To čo si dovoľujú je proti všetkému čo západ považuje za demokratické!!! Anektovať územia Palestínčanov? Kde je BR OSN? Prečo USA kryjú tieto aktivity? Prečo to zvyšok sveta toleruje?

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.