Ruská vakcína: Schyľuje sa k očkovaniu Sputnikom na Slovensku, tvrdí Matovič.

10. máj. 2021 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

1 komentár

  1. Až to bude tak potom môžete písať, že sa na Slovensku očkuje Ruskou vakcínou Sputnik V!!! zatiaľ je to iba zase zavádzanie, ako sa to robilo doposiaľ. Stále sa vymýšľali nové a nové prekážky prečo sa nemôže na Slovensku očkovať vakcínou z Ruska Sputnikom V!!! Pritom sa touto vakcínou očkuje vo svete a tá vykazuje najlepšie výsledky zo všetkých doposiaľ prístupných vakcín!!! Toto je nevyvrátiteľný fakt!!! Priznali to dokonca Maďari ktorí porovnávali účinky všetkých dostupných vakcín ktorými sa v Maďarsku očkovalo a očkuje!!! Tak, že tak!!! Mysleniu zdar!!!

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.