Prieskum: Francúzi prestávajú považovať Marine Le Penovú za hrozbu demokracii.

10. máj. 2021 | Nekomentovaný výber

Francúzski voliči vnímajú Marine Le Penovú čoraz priaznivejšie. Podľa najnovšieho prieskumu ju za hrozbu demokracii považuje menej ako polovica oslovených, čo je výrazný posun v…

Source: Prieskum: Francúzi prestávajú považovať Marine Le Penovú za hrozbu demokracii

2 komentáre

  1. Teraz keď vám začína horieť pod nohami? Som zvedavý ako to dopadne a ako sa bude správať Brusel. Ešte sa budeme asi veľmi čudovať. Boh ochraňuj Slovensko a rodu verných Slovákov!!!

    • Ja iba tolko: keď už konečne skape najväčšie celosvetové zlo – Soros, s nim aj ELITARSKA čvarga vyvolených pseudo bohov na zemi a s nimi aj fašistický neoliberalizmus, vtedy nielen francúzsky narod, ale celý svet bude môcť začať slobodne dychať…

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.