Novinár denníka SME priznáva, že médiá o kauze Kuciak informovali jednostranne.

7. okt. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy, Mainstreamová médiokracia

To je síce milé, že si pán Valček z penťáckeho denníka SME uvedomil zlyhania jeho samotného a jeho mainstreamových kamošov, Len žiaľ toto nie je celá pravda. K tomu A treba doplniť aj B: Nielenže spoločnosť dostávala cez Todovú z DenníkaN a spol. jednostranné skreslené informácie, ktorými si tieto novinárske „elity„ riešili vlastné záujmy. Problém je najmä v tom, že každý kto sa v tejto veci snažil kriticky myslieť, bol  automaticky práve touto novinárskou mainstreamovou „elitou„ vykresľovaný ako Kočnerov komplic, ktorý div nie že spolu s ním tie vraždy organizoval. Práve meinstreamoví novinári očiernili a okydali hnojom kopu ľudí len preto, lebo odmietli hrať tú jednostrannú hru, ktorej neférovosť už aktuálne priznal aj Adam Valček z penťáckeho smečka.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.