Fico vyzval prezidentku, premiéra a ministrov, aby sa nezúčastnili na konferencii Globsec.

7. okt. 2020 | Komentované správy, Dvojité metre

Dnes sa schádzajú v Bratislave na konferencii Globsec zvieratká, ktoré sú si rovnejšie než tie iné. Jedny zvieratká počúvajú neustále o hrozbe koronavírusu a musia preto pochopiť všetky tie obmedzujúce opatrenia, ktoré reálnym spôsobom a neraz tragicky zasahujú do ich životov. Naproti tomu globsekové zvieratká, tie sa napriek krízovej situácii stretávať môžu. Lebo veď ide predsa o našu bezpečnosť :-).

Technická poznámka pre ľudskoprávne plačky, ktoré by snáď mohli spustiť nárek nad nad touto neľudskou dehumanizáciou elít z Globsecu. Pri zvieratkách ktoré sú si rovnejšie než tie druhé, ide o narážku na dielo Georga Orwella – Zvieracia farma. Globsekovým zvieratkám vrelo odporúčame.

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.