Testy v úterý odhalily 4457 nakažených. V pátek budou oznámena zásadnější opatření, uvedl Prymula.

7. okt. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Denní nárůst počtu případů nemoci covid-19 v Česku dosáhl v úterý 4457, což je dosud nejvíc, o téměř sedm set víc než v pátek. Od březnového začátku epidemie tak již bylo v zemi potvrzeno přes 90 tisíc případů nákazy. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví. V pátek budou oznámena zásadnější opatření proti covidu-19, oznámil ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO).

Source: Testy v úterý odhalily 4457 nakažených. V pátek budou oznámena zásadnější opatření, uvedl Prymula

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.