Škandál! Súd si dovolil rozhodnúť inak, ako už dávno rozhodli médiá. Kto za to bude pykať?

4. sep. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. septembra 2020 (HSP/Foto:SITA/AP-Petr David Josek)   Mediálny vrchol roka, chvíľa, na ktorú médiá tohto roku azda najviac čakali, nastala. A pre mnohých bola absolútnym šokom: čo občania pod vplyvom korporátnych médií považovali za absolútnu samozrejmosť, súd vyhodnotil inak. Ako je to možné? Dva a pol roka nám objektívne korporátne médiá predkladali jedinú verziu, […]

Source: Škandál! Súd si dovolil rozhodnúť inak, ako už dávno rozhodli médiá. Kto za to bude pykať? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.