Sulík nevysvetlil sumu za vzdanie sa predkupného práva na kúpu akcií VSE, bývalý minister Žiga hovorí o strategickej chybe. Zmluvy medzi Tiposom a poradcom Eduarda Hegera sú podla Sulíka hanbou.

16. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 16. augusta 2020 AKTUALIZOVANÉ (SITA/TASR/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Minister hospodárstva Richard Sulík stále nevysvetlil za akých okolností vyjednal so spoločnosťou E.ON 35 miliónov eur za vzdanie sa predkupného práva v spoločnosti Východoslovenská energetika (VSE). „Je to výsledná cena z jednaní,“ povedal v relácii televízie Markíza Na Telo minister Sulík Podľa neho Slovensko nemalo na to, …

Source: Sulík nevysvetlil sumu za vzdanie sa predkupného práva na kúpu akcií VSE, bývalý minister Žiga hovorí o strategickej chybe. Zmluvy medzi Tiposom a poradcom Eduarda Hegera sú podla Sulíka hanbou – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.