Jsme v době horké obchodní války. Pompeo přijel do Česka hlavně kvůli byznysu, myslí si Filip.

13. aug. 2020 | Komentované správy, Svätá Amerika

Hmmmm….to bude iste nejaký HOAX. Každý slušný človek predsa vie, že americký minister zahraničných vecí USA Mike Pompeo prišiel do Českej republiky prediskutovať otázky budovania 5G sietí…

O novou studenou válku se nejedná, jsme v době horké obchodní války, americký ministr zahraničí Mike Pompeo ve svém projevu ukázal, že USA jde zejména o obchodní vztahy, myslí si místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip (KSČM). Řekl to ve středu večer během debaty v pořadu ČT Události, komentáře, jež se zúčastnili i předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) a místopředseda hnutí ANO Radek Vondráček.

Source: Jsme v době horké obchodní války. Pompeo přijel do Česka hlavně kvůli byznysu, myslí si Filip

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.