Ak by Dukovany dobudovali Rusi, mohlo by to podľa Pompea podkopať suverenitu ČR.

13. aug. 2020 | 2 roky k pravde, Komentované správy, Svätá Amerika

Áno, v skutočnosti bola cesta obchodného cestujúceho z USA do Českej republiky presne o tomto. O dostavbe jadrovej elektrárne Dukovany. Samozrejme chceli by ju dostavať Američania, pretože sú za tým veľmi pekné peniaze. Ale americká ponuka je samozrejme pre ČR ďaleko nevýhodnejšia ako tá Ruská. A tak prišiel obchodný cestujúci s krycím názvom Pompeo  vysvetliť Čechom, že ruskú ponuku nesmú prijať, lebo to samozrejme podkope suverenitu Českej republiky, demokraciu a tak ďalej a tak ďalej…. Skrátka a dobre, zvrchovanosť a suverenita bude v ČR zachovaná len vtedy, keď obyvatelia tejto krajiny konečne pochopia, že americká ponuka je tá najvýhodnejšia, najlepšia a najpriateľnejšia.

Áno aj na tomto príklade sa veľmi pekne ukazuje, aké výhodné je pre USA a ich nohsledov budovať obraz nepriateľa v Rusku. Ono vám to mnohé uľahčí, najmä pokiaľ ide o sféru biznisu.

Source: Ak by Dukovany dobudovali Rusi, mohlo by to podľa Pompea podkopať suverenitu ČR – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.