Pompeo přiletěl do Česka. Řešit bude bezpečnost, sítě 5G či energetiku.

11. aug. 2020 | Nekomentovaný výber

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo přiletěl do Česka. Jednat by měl s českými politiky zejména o kybernetické bezpečnosti, mobilních sítích páté generace (5G) a odpovědi na rostoucí vliv Ruska a Číny ve světě. V úterý má program především v Plzni, kde si s českým ministrem zahraničí Tomášem Petříčkem (ČSSD) připomene 75. výročí konce druhé světové války. Ve středu ho čeká schůzka s premiérem Andrejem Babišem (ANO), prezidentem Milošem Zemanem a vystoupení v Senátu.

Source: Pompeo přiletěl do Česka. Řešit bude bezpečnost, sítě 5G či energetiku

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.