Z druhej vlny lockdownu sa už svet nemusí dostať.

22. jún. 2020 | Komentované správy, Koronavírus

Na tento komentár sa dá nazerať minimálne dvoma pohľadmi:

Časť ľudí povie, že už aj mainstream precitol a pochopil, že žiaden koronavírusový armagedon sa nekonal, že nás politici oklamali a že nás chcú oklamať opäť v súvislosti s avizovanou druhou vlnou. A robia tak preto, aby tým dosiahli svoje ciele. Časť týchto politikov a oligarchov na tom celom zbohatne, časť politikov si týmto celým splní svoj sen o Spojených štátoch európskych, rozbehne sa bezprecedentné zadlžovanie štátov a Soros a jemu podobní sa môžu tešiť, že sa ich predstavy o nikdy nesplatiteľných pôžičkách stanú realitou.

Druhá skupina ľudí sa na tento komentár bude pozerať inak. A síce ako na potvrdenie toho o čo mainstreamu, žijúcemu z príjmov z reklamy o celý čas išlo. Mainstreamové médiá potrebujú aby sa peniaze točili, aby mali príjmy od inzerentov a preto nám dávali do pozornosti to, že jedna vec je záchrana ľudských životov, ale nakoniec vraj aj tak oveľa viac záleží na záchrane ekonomiky. Tá je prednejšia. A tak nám teraz mainstreamové médiá typu Trend len opakujú to, čo hovorili celý čas. Aby sme pred ľuďmi uprednostnili peniaze.

Nech už sa ale na celú túto záležitosť pozeráte akokoľvek, na jednej veci sa zhodnú zrejme oba tieto tábory. Prognózy a čísla kadejakých Merkelových a Inštitútov zdravotných politík boli pôvodne skutočne tak prehnané a prestrelené, že dnes sa naozaj nemožno čudovať nikomu, kto sa na avizovanú druhú vlnu príchodu koronavírusu pozerá ako na politický podvod…

 

Source: Z druhej vlny lockdownu sa už svet nemusí dostať

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.