Čína odkazuje USA, aby sa voči protestom na vlastnom území správali rovnako zdržanlivo, ako sa toho dožadovali od Pekingu počas nepokojov v Hong Kongu.

4. jún. 2020 | Dvojité metre, Nekomentovaný výber

Peking/Washington 4. júna 2020 (HSP/Foto:SITA/AP-Omer Kuscu)   Čínské médiá kritizujú zámery amerického prezidenta Donalda Trumpa nasadiť voči demonštrantom v amerických mestách armádu. Denník „Global Times“ upozorňuje, že úvahy Bieleho domu o násilnom potlačení protirasistických protestov odhaľujú hĺbku pokrytectva a barbarstva Washingtonu, ktorý pred časom glorifikoval podobné protesty a demonštrácie v čínskom Hong Kongu Čína preukázala …

Source: Čína odkazuje USA, aby sa voči protestom na vlastnom území správali rovnako zdržanlivo, ako sa toho dožadovali od Pekingu počas nepokojov v Hong Kongu – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.