Hrabko: Opatrenia na veľkonočné sviatky sú primerané, ale pri Rómoch Matovič pravdu nemá. Ak by to bola pravda, tak rovnakú chybu urobil po svojom nástupe aj on.

10. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 10. apríla 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR-František Iván)   Ak sa mnohí ľudia pokúsili obísť zákaz cestovania počas veľkonočných sviatkov napriek hroziacim sankciám, iba slovné odporúčanie bez sankcií by ignorovali ešte omnoho viac. V diskusii na Tablet.TV to povedal publicista Juraj Hrabko „Opatrenia na veľkonočné sviatky sú primerané. Viacerí hovoria, že by to stačilo vo forme odporúčaní. …

Source: Hrabko: Opatrenia na veľkonočné sviatky sú primerané, ale pri Rómoch Matovič pravdu nemá. Ak by to bola pravda, tak rovnakú chybu urobil po svojom nástupe aj on – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.