Negatívnych je 703 vzoriek na nový koronavírus. Nepotrvrdila sa nákaza ani u pacientov z Ružomberka.

12. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 12. marca 2020 (TASR/HSP/Foto:Pixabay)   Národné referenčné centrum hlási aktuálne 703 vzoriek negatívnych a desať pozitívnych na nový koronavírus. TASR o tom informovala hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva (MZ) SR Zuzana Eliášová „Dnes tak pribudli tri pozitívne prípady, ktoré boli oficiálne potvrdené krátko popoludní, žiadne ďalšie pozitívne prípady následne nepribudli,“ povedala. Na Slovensku sa zatiaľ nepotvrdilo …

Source: Negatívnych je 703 vzoriek na nový koronavírus. Nepotrvrdila sa nákaza ani u pacientov z Ružomberka – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.