Nemecká komisárka: Migrácia je pre nás obohatením a nutnosťou. Migranti sa musia u nás cítiť v bezpečí.

12. mar. 2020 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber

Berlín 12. marca 2020 (HSP/Foto:jungefreiheit.de)   Nemecká komisárka pre integráciu, Annette Widmann-Mauzová z vládnej Merkelovej strany CDU vyhlásila, že migrácia je pre Nemecko obohatením a nutnosťou. Migranti podľa nej sa tiež musia cítiť v bezpečí. Zriadila preto linku, na ktorú môžu migranti volať ak sa stretnú s rasizmom, alebo ak sa budú cítiť nejako ohrození …

Source: Nemecká komisárka: Migrácia je pre nás obohatením a nutnosťou. Migranti sa musia u nás cítiť v bezpečí – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.