Penta už roky dáva peniaze na Hríbov .týždeň.

12. mar. 2020 | Komentované správy, Mainstreamová médiokracia, Nekomentovaný výber, Súdruhovia nedomysleli

SPOMÍNAME A NEZABÚDAME!

.Týždeň dnes vytiahol informáciu že majiteľ Hlavných správ vzal peniaze od Kočnera. Len aby sme nezabudli, že o tom píše toto periodikum…

Šéfredaktor Sopko z Hlavných správ je vinný, lebo v čase, kedy nikto o žiadnej vražde nechyroval vzal od Kočnera finančný dar. Ale Týždeň naproti tomu je médium, ktoré je slušné, hoci bralo od Penty pravidelné finančné platby. Od tej Penty, ktorej spolumajiteľ Haščák sa s Kočnerom kamarátil a písal si s ním o „odjebaní čuráka„…

Source: Penta už roky dáva peniaze na Hríbov .týždeň

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.