Nový „čierny pondelok“?: Trhy prešli z paniky do čistej hystérie. V dôsledku koronavírusu padajú akcie po celom svete.

10. mar. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 10. marca 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Richard Drew)   V pondelok svetové ceny ropy krachovali, čo podnietilo reťazovú reakciu pádu na celosvetových akciových trhoch, ktoré boli už aj tak oslabené v dôsledku rozširujúceho sa koronavírusu. Pokles nastal potom, čo sa najvyšší vývozca, Saudská Arábia, rozhodol v dôsledku prudkého poklesu cien ropy znížiť ceny, ktoré účtuje zákazníkom Závratný …

Source: Nový „čierny pondelok“?: Trhy prešli z paniky do čistej hystérie. V dôsledku koronavírusu padajú akcie po celom svete – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.