Matovič by mal obsadiť obranu, vnútro aj diplomaciu, Sulík ministerstvo financií.

10. mar. 2020 | Nekomentovaný výber, Parlamentné voľby 2020

Bratislava 10. marca 2020 (HSP/Foto: TASR-Jaroslav Novák)   O rozdelení kľúčových postov v novej vláde má byť už rozhodnuté. Informuje o tom na svojej stránke denník Pravda s odvolaním na dôveryhodný zdroj, ktorý má byť oboznámený s výsledkami rozhovorov budúcich koaličných partnerov a ktorý si prial zostať v anonymite  Podľa týchto informácií by hnutie OĽaNO malo obsadiť …

Source: Matovič by mal obsadiť obranu, vnútro aj diplomaciu, Sulík ministerstvo financií – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.