Danko klamal o kontaktoch so Zsuzsovou. Máme nahrávky ich telefonátov.

28. jan. 2020 | Komentované správy, Parlamentné voľby 2020

Šéfovi SNS Andrejovi Dankovi prajme zaslúžený a hlavne rýchly koniec v politike. Budeme na neho spomínať najmä v rámci predražených amerických stíhačiek F16.

Ale napriek tomu všetkému viac ako Danko, nám udrelo do očí postupné dávkovanie informácií pred voľbami zo strany portálu Aktuality. To je také to postupné dávkovanie, ktorého výsledkom má byť vláda, akú si prajú Aktuality a spol. To je také to dávkovanie kedy „sedíte„ na nejakej informácii, ktorú vypustíte v pravý čas…

Danko minulý rok kontakty so Zsuzsovou pred médiami zapieral. Nahrávky dokazujú, že sa plánovali stretnúť.

Source: Danko klamal o kontaktoch so Zsuzsovou. Máme nahrávky ich telefonátov

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.