NAKA chce stíhať europoslanca Radačovského za jeho výroky.

2. jan. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber

Bývalý sudca a terajší poslanec Európskeho parlamentu Miroslav Radačovský v júni tohto roku na adresu politológa Grigorija Mesežnikova napísal, že ,,je vec, nič viac než vec.“ Elitní policajti skúmajú, či sa bývalý sudca dopustil trestného činu, keď analytika Grigorija Mesežnikova nazval vecou. Podľa zistení týždenníka Plus 7 dní sa má prípad týkať vyjadrení, ktoré Radačovský vyriekol […]

Source: NAKA chce stíhať europoslanca Radačovského za jeho výroky – Zem&Vek

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.