Generál Salámí: Irán nechce vojnu, vojenského konfliktu sa ale nebojí.

2. jan. 2020 | Nekomentovaný výber

In this April 24, 2019, Iran’s Revolutionary Guard commander Gen. Hossein Salami attends a meeting in Tehran, Iran. Iran’s Revolutionary Guard shot down a U.S. drone on Thursday, June 20, 2019, amid heightened tensions between Tehran and Washington over its collapsing nuclear deal with world powers, American and Iranian officials said, while disputing the circumstances of the incident. Salami, speaking to a crowd in the western city of Sanandaj on Thursday, described the American drone as „violating our national security border.“ (Sepahnews via AP )

Šéf iránskych pozemných síl Abdorrahím Músaví vo štvrtok pohrozil, že iránska armáda je pripravená na konfrontáciu s akýmkoľvek „nepriateľom“.

Source: Generál Salámí: Irán nechce vojnu, vojenského konfliktu sa ale nebojí

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.