Biháriová z PS podala žalobu kvôli článku v straníckych novinách ĽSNS. Chce vydať aj brožúru, toto v nej bude o kotlebovcoch.

2. jan. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber

Bratislava 2. januára 2020 (HSP/ Foto: SITA/Marko Erd)   Podpredsedníčka Progresívneho Slovenska a aktivistka Irena Biháriová v posledný týždeň minulého roka informovala o tom, že podala žalobu kvôli údajne nepravdivým informáciám zverejneným v straníckej publikácii ĽSNS o tom, že mala dostať peniaze z fondov ministerstva školstva Biháriová tvrdí, že ĽSNS distribuovala po Slovensku stranícke noviny s …

Source: Biháriová z PS podala žalobu kvôli článku v straníckych novinách ĽSNS. Chce vydať aj brožúru, toto v nej bude o kotlebovcoch – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.