Globálna liberálna mafia sa rozhodla preformátovať olympijské hry – namiesto Ruska by mal súťažiť tím utečencov.

6. dec. 2019 | Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 6. decembra 2019 (HSP/Foto:TASR/AP-Eugene Hoshiko)   V priebehu posledných rokov utrpela globálna liberálna mafia viaceré porážky v politickej, ekonomickej a vojenskej oblasti, ktoré jej uštedrilo Rusko tým, že sa nepodvolilo diktátu sankcií, ale naopak prevzalo iniciatívu a uštedrilo fašizoidnej liberálnej hydre kruté porážky v Sýrii, na Ukrajine, v Turecku, či vo Venezuele. Jednou z posledných oblastí, kde ešte tento mnohohlavý liberálny …

Source: Globálna liberálna mafia sa rozhodla preformátovať olympijské hry – namiesto Ruska by mal súťažiť tím utečencov – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.