Jsme připraveni prodloužit smlouvu START. Bez jakýchkoli podmínek, oznámil Putin.

6. dec. 2019 | Komentované správy

Tak kto tu v skutočnosti teda chce ten mier? Rusko, ktoré ponúka predĺženie zmluvy o odzbrojení bez ďalších podmienok, alebo NATO na čele s USA, ktorí nerobia nič iné, len neustále vyhľadávajú nových a nových nepriateľov, pre ktorých musia neustále navyšovať zbrojné rozpočty do astronomických výšok…?

Rusko je připraveno okamžitě a bez jakýchkoliv podmínek a diskusí prodloužit smlouvu se Spojenými státy o omezení strategických útočných zbraní (START). Prohlásil to ruský prezident Vladimir Putin při poradě o vojenských záležitostech.

Source: Jsme připraveni prodloužit smlouvu START. Bez jakýchkoli podmínek, oznámil Putin

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.