Kto vlastne naozaj vládne v tejto krajine, ak ani šéf hlavnej vládnej strany nesmie hovoriť o tom, čo si myslí väčšina občanov? 

6. dec. 2019 | Dvojité metre, Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 6. decembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann,Pavol Zachar)   Nemali by sa komentovať rozhodnutia súdov, ani tie tendenčné, a preto to ani naďalej robiť nebudeme. Ak si však totalitný liberálnefašistický valec dovolí siahať na slobodu už aj predsedovi najväčšej politickej strany za vyslovenie názoru, ktorý je iný, než názor inkvizičného komanda, potom je najvyšší čas ozvať …

Source: Kto vlastne naozaj vládne v tejto krajine, ak ani šéf hlavnej vládnej strany nesmie hovoriť o tom, čo si myslí väčšina občanov? – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.