Čierna streda pre Slovensko. Pri Revúcej sa utopili tri ženy – chceli zachrániť psov z útulku, ktorý vytápala voda.

13. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Revúca 13. novembra 2019 (HSP/Foto: Facebook )   Tragická streda akoby nemala konca. Daždivé počasie a rozhodnutie troch žien ísť zachraňovať psov z útulku, ktoré zaplavovala voda, sa im stalo osudným V Revúcej sa mali v rieke Muránka utopiť tri ženy, ktoré šli vo večerných hodinách zachraňovať psíkov z útulku, ktorý vytápala veľká voda. Ženy …

Source: Čierna streda pre Slovensko. Pri Revúcej sa utopili tri ženy – chceli zachrániť psov z útulku, ktorý vytápala voda – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.