Pôvodných 18 mesiacov sa predĺžuje: Americkí vojaci budú môcť na Slovensku pôsobiť do 31. decembra 2020, schválila to vláda.

6. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. novembra 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR/AP-Petr David Josek)   Prítomnosť tímu ozbrojených síl Spojených štátov amerických na území Slovenska na účel zabezpečenia výcviku a poradenstva sa predĺži do 31. decembra 2020. Vláda s tým na svojom rokovaní v stredu súhlasila Na území Slovenska s miestom dislokácie v posádke Martin pôsobí Civil Affairs tím, ktorý sa skladá …

Source: Pôvodných 18 mesiacov sa predĺžuje: Americkí vojaci budú môcť na Slovensku pôsobiť do 31. decembra 2020, schválila to vláda – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.