Kauza zmeniek Markízy: Svedok Cvik potvrdil, že ponúkal na verifikáciu zmenku za 26 miliónov Nicholsonovcom, Sulíkovi aj Krajniakovi. SaS sa dištancuje, Nicholsonová poskytla dôkaz, ako ju Cvik neúspešne lanáril.

6. nov. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. novembra 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Na pojednávaní Špecializovaného trestného súdu vo veci falšovania zmeniek TV Markíza sa opätovne objavila piata zmenka, a to počas svedeckej výpovede podnikateľa Ivana Cvika. Obžalovaní Pavol R. aj Marian K. vystavili podľa vlastných tvrdení štyri zmenky. Piatu mal ponúkať Cvik politikom, Markíze, ale aj prokurátorke Janette Plhákovej, ktorá …

Source: Kauza zmeniek Markízy: Svedok Cvik potvrdil, že ponúkal na verifikáciu zmenku za 26 miliónov Nicholsonovcom, Sulíkovi aj Krajniakovi. SaS sa dištancuje, Nicholsonová poskytla dôkaz, ako ju Cvik neúspešne lanáril – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.