ĽSNS pôjde do volieb sama, ale je ochotná spolupracovať s národnými stranami a ponúka im miesta na svojej kandidátke.

1. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 1. júla 2019 (HSP/Foto:TASR-Dušan Hein)   Na piatkovom stretnutí predstaviteľov národných a kresťanských strán sa zúčastnila aj Ľudová strana Naše Slovensko. Jej situácia je iná ako situácia ostatných národných strán, ĽSNS má dosť voličov na to, aby išla do volieb samostatne. Napriek tomu sa stretnutia zúčastnila, na rozdiel od iných strán, ktoré si hovoria …

Source: ĽSNS pôjde do volieb sama, ale je ochotná spolupracovať s národnými stranami a ponúka im miesta na svojej kandidátke – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.