Hodiny jednání bez výsledku. Lídři Unie zatím marně hledají nová jména pro vrcholné posty.

1. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Po devítihodinové pauze pokračuje v Bruselu jednání summitu Evropské unie o obsazení klíčových postů ve vedení EU. Lídři zemí osmadvacítky v neděli před půlnoci jednání přerušili kvůli vleklým sporům. Debaty a série dvoustranných a vícestranných neformálních schůzek koordinovaných šéfem Evropské rady Donaldem Tuskem pokračovaly v podstatě celou noc, stále však není jednoznačná shoda na tom, kdo nahradí v čele Evropské komise Jeana-Claudea Junckera.

Source: Hodiny jednání bez výsledku. Lídři Unie zatím marně hledají nová jména pro vrcholné posty

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.