Erdogan oznámil, že ruské S-400 sa objavia v Turecku do 10 dní.

1. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

Ankara 1. júla 2019 (HSP/TASS/Foto:SITA/AP-Presidential Press Service via AP, Pool)   Turecký prezident Erdogan oznámil, že Turci preberú od Ruska prvé S-400 do 10 dní a že Turkom nebude robiť žiadne problémy regulovať rozpory s Američanmi, ktorí nevedia predýchať, že sa ruské  S-400 v Turecku objavia. Informáciu priniesol portál TASS V podobnom duchu sa vyjadril Erdogan …

Source: Erdogan oznámil, že ruské S-400 sa objavia v Turecku do 10 dní – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.