Osuský na európskom výbore NR SR: Rozhodnutie PACE zrušiť sankcie voči Rusku je absolútne hanebné. Je to ako pokus dohodnúť sa s Hitlerom.

1. júl. 2019 | Nekomentovaný výber

 Na parlamentnom výbore pre európske záležitosti vystúpil vo štvrtok premiér Peter Pellegrini, aby informoval poslancov o aktuálnych zasadnutiach Európskej rady. Poslanci mu po jeho vystúpení kládli otázky, týkajúce sa horúcich európskych tém Pellegrini informoval prítomných, že Európska rada sa venovala strategickej agende na roky 2019 – 2024, klimatickým …

Source: Osuský na európskom výbore NR SR: Rozhodnutie PACE zrušiť sankcie voči Rusku je absolútne hanebné. Je to ako pokus dohodnúť sa s Hitlerom – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.