„Ospravedlňujeme sa, nevedeli sme, že je neviditeľný.“ Ako Srbi zostrelili F-117.

24. mar. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 24. marca 2019 (HSP/Sputnik/Foto:TASR/AP-U.S. Air Force, Staff Sgt. Andy Dunaway/HO)   Útočné lietadlo F-117A Nighthawk (Nočný jastrab) je neviditeľná pýcha amerického letectva a technický zázrak, ktorý bol zostrelený iba tri dni po začiatku bombardovania Zväzovej republiky Juhoslávie, 27. marca 1999, pri dedine Buđanovci. Toto lietadlo je jedinou potvrdenou stratou lietadla NATO vyrobeného podľa technológie …

Source: „Ospravedlňujeme sa, nevedeli sme, že je neviditeľný.“ Ako Srbi zostrelili F-117 – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.